JML story

Nejlepší myšlenky na člověka přijdou při sportu. Stejně tak to bylo s JML. Banda bikerů si vyrazila na týden do Itálie užít si poslední červnový týden roku 2013 v okolí Sella Rondy s tím, že já, zapálený cyklistický komentátor, a brácha Ondřej dovolenou zakončíme účastí na známém bikemaratonu Sella Ronda Hero. S sebou jsem si přivezl darovaný a již několik týdnů používaný dres s kraťasy v křiklavých barvách s logy sponzorů jednoho českého týmu. Přiznám se, že designem mě příliš neoslovil. Kvalitou ovšem ano a tak bylo jasné v čem závod absolvuji. Vlastně v tu dobu se mi ani nechtělo jezdit v ničem jiném. Po prvním švihu jsme odpočívali na pokoji a v rozhovoru jsme zabředli právě na téma cyklistického oblečení.

„Jak se Ti jezdí v tom novym dresu?" otočí se na mě Ondra.
„Super, fakt mi sedí, hlavně kraťáky, skvělej matroš i vložka.” Odpovídám.

Ondra se zvedne z postele, chvilku si kraťasy prohlíží.

„Hmm, vypadá to fakt dobře, sežeň mi ho taky! Kde to pro ně šijí?”
“Člověče je to český, nekecám! Kdyby to nebylo tak počmáraný jezdim v něm furt. Nějakej ti seženu" říkám.
“To je škoda, že v tom jezdí jen závodníci. S tim by se dalo něco vymyslet ne?" nezapře Ondra podnikavého ducha a po několika větách bylo JML na světě.

Ve dvou se to sice lépe táhne, ale ve čtyřech ještě líp. Do party bereme šikovnou návrhářku s neobyčejným vkusem Katku a role IT odborníka a designového fajnšmekra, který má přehled o nejnovějších trendech v našem sportu, se ujal Lukáš. Sám zkušený bajker a silničář.

Kdo tedy jsme? V první řadě jsme jedni z Vás. Nadšenci, cyklističtí amatéři, bajkeři, silničáři, sporťáci, kteří tráví volný čas aktivně. Ale také odvážlivci, kteří jdou svou vlastní cestou, plní si svůj sen, vozí srdíčka na zadku. Směle se vydáváme na dlouhou a nelehkou cestu s cílem obstát v konkurenci silnějších a tradičnějších značek než JML. Jak? Přece s láskou a sportovním zapálem.

Pojďte do toho s námi. Najděte si nás na Facebooku, vyražte s námi na kolo, přihlašte se k odběru newsletteru. Prostě se zamilujte!

Jerseys Made with Love